Paradox
studio


Paradox na facebooku

Second End web

http://metalforever.info/

NAŠE MUZIKA NA RÁDIU FAJN ROCK MUSIC

METAL-LINE

www.innocence-music.com

www.alternativatv.cz

Metalový magazín ABYSS Rockmag.cz - rockový portál

Zprávy ze studia

Nový design webu
S novým studiem přicházíme také s úplně novým vzhledem našich stránek. Stránky budou průběžně doplňovány o další informace. Pokud budete mít nějaké dotazy, můžete nám napsat na náš nový mail (viz kontakty)

Doufáme, že se Vám bude líbit nejen náš nový web, ale i naše služby!

Znovu v akci!!!
Pro všechny nedočkavce (samozřejmě včetně nás :-)) máme konečně potěšující zprávu. Již tento čtvrtek 17.11.2011 budou nahrány první tóny v novém nahrávacím studiu Paradox. Ikdyž jsme doufali, že budeme moci začít již dříve a ne naší vinou jsme se do budování pustili poměrně pozdě, tak dobrá věc se podařila. Přestože nás čeká ještě spousta práce i na ostatních prostorách, které máme k dispozici, hlavní část studia určená pro nahrávání je plně funkční, o čemž se můžete přijít přesvědčit na vlastní oči.

Od teď už můžete domlouvat termíny pro nahrávání. Fotografie, jak to u nás vypadá dodáme o něco později, ale pokud Vás zajímá, jak to u nás vypadá, tak se stavte.

Moc se na Vás těšíme!

Práce zahájeny!!!
Tak konečně jsme se mohli pustit do budování nového studia. Ještě sice chybí pár formalit, ale klíče už máme a tak jsme se vrhli na stavební úpravy. Budeme se snažit co nejdříve zprovoznit nejdůležitější části studia (nahrávací místnost a režii), abychom mohli se pustit znovu do nahrávání. Jak to tam původně vypadalo se můžete už podívat v galerii.

studio


Držte palce a ať se co nejdřív potkáme v novém!

Likvidace starého studia :-)
Od minulého týdne je bývalé studio již minulostí. Materiál odvezen, klíče odevzdány. Pokud máte zájem, jak to tam teď vypadá po invazi stěhovací čety, můžete se podívat v galerii.

Jak budou novinky z jednání o nových prostorách, ozveme se.

Příště v novém !!!!!
Po dlouhých letech provozu jsme se dostali k úplně poslednímu projektu ve stávajících prostorách. Poslední kapelou je mikulovská dívčí kapela WILD EGGS a právě jejich posledním nahraným tónem se "uzavřou dveře tohoto studia".
Tímto okamžikem nekončíme, ba právě naopak. Co nejdříve to bude možné budeme otevírat nové nahrávací studio ve zcela nových, lepších a větších prostorách. Termín otevření není ještě stanoven, protože některé věci prostě nemůžeme úplně ovlivnit a tak doufáme, že nás úřední šiml při schvalování a vyřizování moc nezbrzdí. Čeká na Vás tedy sousta nových překvapení a jak budeme vědět více, dáme vědět.

Už teď se na Vás těšíme. Držte nám palce.

Line6 LOWDOWN® LD400 Pro
Ve studiu máme další novinku a tentokrát Basový aparát Line6 LOWDOWN® LD400 Pro.
studio

Line6 SPIDER VALVE HD 100
Další posilou pro možné využití na Vaše kytarové kreace se stává výborný kytarový aparát Line6 Spider Valve HD 100 - lampový kytarový aparát včetně spousty simulací aparátů a efektů.
studio

Do nového roku s novou výbavou!
Studio má nyní spoustu nových a výrazných posil. Kromě nového našlapaného PC jsme posílili výbavu pro zpěv. Mimo nové výborné mikrofony Rode, SE electronic a další se vlajkovou lodí stává Neumann U87 Ai (viz foto). Vše navíc pošlape přes kvalitní mikrofonní předzesilovače DBX 386.
studio
Také pro nahrávání basy už máme v záloze uznávaný LINE 6 Bass POD XT PRO, takže spousta simulací různých aparátů a velké kvantum basových efektů. Máte se tedy na co těšit.

Nový design!
Po delší době jsme provedli změny celkového vzhledu stránek.

Úpravy webu
Byly provedeny drobné úpravy pro lepší zobrazení i v dalších prohlížečích.

Studio na internetu!
Spuštěny stránky nahrávacího studia Paradox. Vzhled našeho webu je prozatím v provizorní podobě a na grafické podobě a vylepšení se bude nadále pracovat. Stránky jsou odladěny zatím pouze pro IE.

Copyright © 2012 Studio Paradox, Všechna práva vyhrazena. webdesign: Radek Miklica